Movies
Ratings
181
Drawing CloserRated ★ 2.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 4.0
Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0

WonderRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.0

Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5

Whisper of the HeartRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0