Movies
Ratings
464
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5

ChefRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0

HuntRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5

A Hard DayRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5