Titles you rated
Coach CarterRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5

Porco RossoRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
The FanRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5

Man on the EdgeRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
BabeRated ★ 3.5

Kick the MoonRated ★ 3.5

Honey and CloverRated ★ 4.0