Movies
Ratings
59
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rescue DawnRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The BoatRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0