Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0