Movies
Ratings
40
Death NoteRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0