Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LavaRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0