Movies
Ratings
38
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0