Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 1.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The InsiderRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0