Movies
Ratings
300
Lust, CautionRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0