Titles you rated
- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
We Are Your FriendsRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.5