Titles you rated
She's the ManRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
BurntRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 0.5
ZombielandRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 0.5
TedRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0