Movies
Ratings
29
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
TangledRated ★ 2.0