Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0- Night BugsRated ★ 2.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0