Movies
Ratings
156
Schindler's ListRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0