Movies
Ratings
42
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0