Movies
Ratings
21
BattleshipRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0