Movies
Ratings
221
GodzillaRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 0.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5