Movies
Ratings
16
OldboyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5