Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
RisenRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.0