Titles you rated
BombshellRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5