Titles you rated
WALL-ERated ★ 2.5
KnowingRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0