Movies
Ratings
401
ChefRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0