Movies
Ratings
1287
The House of UsRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
Dark GlassesRated ★ 0.5
HushRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0