Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0