Titles you rated
The ScentRated ★ 3.0
MilkRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0