Movies
Ratings
216
KikujiroRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The ReapingRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0