Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0