Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Murder by NumbersRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0