Movies
Ratings
188
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The layoverRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The BeachRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0