Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0