Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
BurntRated ★ 0.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5