Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Strange WorldRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5