Movies
Ratings
202
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0