Titles you rated
Fast FiveRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0