Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0