Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0