Titles you rated
Asteroid CityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Official CompetitionRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0