Movies
Ratings
101
The MatrixRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0