Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
FriendRated ★ 0.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0