Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0