Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5- Kid CopRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 3.0- Timon And PumbaaRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
DeadfallRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0