Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.5- Glittering HandsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0