Movies
Ratings
18
WhiplashRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0