Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5