Movies
Ratings
122
The ABCs of Our RelationshipRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0