Movies
Ratings
141
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Past LivesRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Death WishRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0