Movies
Ratings
272 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 Green FishRated ★ 2.5 Green FishRated ★ 2.5
 Triangle of SadnessRated ★ 3.0 Triangle of SadnessRated ★ 3.0
 DevilRated ★ 1.5 DevilRated ★ 1.5
 Man of MenRated ★ 1.5 Man of MenRated ★ 1.5
 ItRated ★ 1.0 ItRated ★ 1.0
 Hi! Dharma!Rated ★ 1.5 Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
- Take OffRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
 Waikiki BrothersRated ★ 2.5 Waikiki BrothersRated ★ 2.5
 A Confucian ConfusionRated ★ 2.5 A Confucian ConfusionRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 IncantationRated ★ 2.5 IncantationRated ★ 2.5
 Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0 Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
 We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5 We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
 HopelessRated ★ 2.5 HopelessRated ★ 2.5
 Alice in EarnestlandRated ★ 3.5 Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
 EpitaphRated ★ 2.5 EpitaphRated ★ 2.5