Movies
Ratings
30
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0