Movies
Ratings
17
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0